Free songs
Domů / Doporučujeme / Jak vybrat správný kurz angličtiny pro děti?
Jak vybrat správný kurz angličtiny pro děti?

Jak vybrat správný kurz angličtiny pro děti?

Na internetu se nachází široký výběr kurzů anglického jazyka, že není vůbec snadné se v nich zorientovat a najít skutečně kvalitní kurz angličtiny pro děti. Pokud se chystáte na porovnávání kvality vámi vybraných kurzů anglického jazyka, pak byste měli věnovat pozornost faktorům uvedených v tomto článku.

Důležitou úlohu hraje velikost skupiny

Při výběru doučování angličtiny pro děti věnujte vždy zvýšenou pozornost velikosti skupiny, pro kterou je výuka angličtiny určena. Aby byla výuka efektivní a přínosná pro vaše dítě, tak by mělo jít o kurz s malým počtem účastníků v rámci dané výuky. Pouze malá skupina totiž umožní individuální přístup všem dětem.

Učení angličtiny by mělo děti bavit

Dalším důležitým faktorem, který je třeba zohlednit při výběru vhodného doučování angličtiny pro děti, je metoda výuky. Vybírejte pouze z takových kurzů, u kterých probíhá výuka angličtiny pro děti zábavnou formou, aby dítě mělo pocit, že se neučí cizí jazyk, ale že si hraje. Zábavná forma výuky angličtiny patří mezi přirozenou a nepřímou metodu učení, která je velmi efektivní.

Určitě se vyhněte kurzům anglického jazyka, které využívají metodu biflování. Tento typ metody je velice neefektivní a může způsobit, že si vaše dítě k angličtině vytvoří averzi. Odbourávání averze není vůbec jednoduchou záležitostí a může vést k tomu, že dítě bude mít s výukou angličtiny problémy.

Rozdělení dětí podle úrovně zvyšuje efektivitu

V rámci výběru vhodného kurzu angličtiny pro děti se zaměřte také na to, zda je kurz rozdělený podle věku a jazykové úrovně dítěte. Aby se mohlo dítě efektivně zdokonalovat ve svých dovednostech angličtiny, tak potřebuje být ve skupině dětí, které jsou na stejné úrovni.

V kurzech, které nejsou rozdělené podle jazykové úrovně, často dochází k tomu, že některé děti jsou brzděny dětmi s menšími znalostmi, či jsou naopak hnáni moc dopředu. Před zahájením výuky by tak mělo vždy dojít k otestování úrovně vašeho dítěte, což je znakem kvalitního kurzu.

Kvalitní vyučující je základ

Při výběru doučování angličtiny pro děti nezapomeňte také sledovat kvalifikaci a praxi vyučujících. Kvalita vyučujícího totiž hraje klíčovou roli pro výuku dětí. Hledejte vždy citlivého pedagoga, který má bohaté zkušenosti s výukou dětí v předškolním a školním věku. V tomto ohledu je skvělou volbou zejména angličtina s rodilým mluvčím online.

Správný kurz angličtiny pro děti vám většinou poskytne úvodní hodinu zdarma, tak abyste měli možnost si o výuce udělat vlastní obrázek a nekupovali zajíce v pytli.

Tip na doučování

Chcete-li vsadit na jistotu, pak využijte výuku UpWord English, která je zajišťována společností Rivenhill a je založena na tzv. komunikativní metodě výuky jazyka a poskytuje svým žákům individuální přístup.

Nahoru