Free songs
Domů / Doporučujeme / Nepodceňte výběr občerstvení na dětskou oslavu
Nepodceňte výběr občerstvení na dětskou oslavu

Nepodceňte výběr občerstvení na dětskou oslavu

Pořádání oslavy je vždy náročné, a dětské především. Vybrat místo, téma, nezapomenout někoho nepozvat, zajistit zábavu, náhradní plán při nepříznivém počasí a mnoho dalších úkolů.

Mezi nejvíce časově náročné je občerstvení. Na frutiko.cz objednáte vše potřebné, včetně jedinečného narozeninového dortu. Mezi oblíbené patří cupcakes se zajíčky nebo halloweenské muffiny, které děti milují, ale ani dospělí jim neodolají.

Příprava dobrot je obtížná, dejte přednost profesionálům

Většina rodičů by si mohla myslet, že je to jednoduché, nicméně existuje mnoho alergií a dietních omezení, o kterých byste měli vědět před občerstvováním dětí jiných rodičů.

Než se rozhodnete pro jídlo na večírek, je důležité si položit tyto otázky:
1. Má někdo z hostů alergii na potraviny nebo dietní omezení?
2. Musím poskytnout možnosti pro různá dietní omezení?
3. Na jakou dobu by se mělo jídlo objednat?

Pokud jste na první dvě otázky odpověděli ano, je chytré kontaktovat rodiče, kteří mají děti vyžadující speciální dietu. Pokud máte na mysli jídlo, například pizzu, zeptejte se jejich rodičů, zda jejich dítě může mít mléčné výrobky nebo určité druhy masa, které se obvykle nacházejí na pizze. Pokud řeknou ne, zeptejte se jich, jaké jídlo je pro jejich dítě bezpečné jíst. To zajistí, že všechny děti budou moci bezpečně jíst jídlo a nebudou se cítit odstrčené.

Nesmíte zapomenout ani na svůj dezert! Protože kdo by nechtěl zakončit skvělý večírek na sladkou notu. Můžete objednat cupcakes s krémem – košíčky se mnohem snáze spravují a navíc můžete mít dvě příchutě, zatímco většina jednopatrových dortů má pouze jednu příchuť. Ujistěte se, že máte oblíbenou příchuť oslavenců.

Pro děti zařiďte džusy a limonády, ovšem pro rodiče malých hostů se více jahody a šampaňské. Mohou si popovídat, zatímco děti se věnují zábavě a oslavě.

Nahoru