Free songs
Domů / Doporučujeme / Využijte pozitivní energii minerálních kamenů
Využijte pozitivní energii minerálních kamenů

Využijte pozitivní energii minerálních kamenů

Spousta lidí věří, že „ pozitivní energii“ mohou získat z minerálů, krystalů a kamenů. Věří, že jejich vlastnictví, a zejména nošení, vám může dodat energii, zvýšit produktivitu, zlepšit fyzický a psychický zdravotní stav, a pomoci vám život si trochu více užívat.

Ačkoli je mezi lidmi stále mnoho skeptiků, určitá pozitivní energie se nedá jim nedá upřít.

Čerpejte energii z minerálních kamenů nejen ve stresovém období

Pokud krystaly a kameny absorbují, odpuzují a přenášejí energii, nošení určitých mirálních kamenů a krystalů může pomoci vyvážit energii po celý den. Pro začátek se zeptejte sami sebe: “Co chci přinést do svého života?” Identifikujte problém, kterému právě čelíte. Každý krystal má léčivou vlastnost.

Několik příkladů účinků minerálních kamenů:

Ametyst: Vnitřní rovnováha

Karneol: Přináší kreativitu

Citrín: Umožňuje hojnost

Hematit: Uzemnění

Nefrit: Prosperita a harmonie

Měsíční kámen: Vyrovnává emoce
Růženín: Láska a emoce
Tygří oko: Uvolňuje strach a úzkost

Minerály a krystaly mají i praktické využití

Krystaly jako „zdroje energie“ se používají i v praxi, i když je to někdy těžko uvěřitelné. Možná si to neuvědomujete, ale krystaly a minerály se používají v každodenních a vědeckých aplikacích. Krystaly jsou vodiči energie, tak proč by nebyly užitečné pro energetické léčení? Křemen se používá v rádiích, počítačích a chytrých telefonech spolu s dalšími technickými a průmyslovými aplikacemi. Některé horniny a minerály se také používají ve farmacii, stejně jako v kosmetice.

Objevte kouzlo minerálů na magieprirody.cz

Šperky, stromečky štěstí, přívěsky, hmatky – to jsou jen některé příklad produktů z minerálů, které objevíte na e-shopu magieprirody.cz. Samozřejmostí jsou kameny v surovém stavu k dalšímu zpracování.

E-shop má v nabídce mnoho dalších produktů souvisejících s přírodou, například solné lampy, YONI vajíčka atd.

Nahoru