Free songs
Domů / Doporučujeme / Založení offshore je hračkou. Přesvědčte se
Založení offshore je hračkou. Přesvědčte se

Založení offshore je hračkou. Přesvědčte se

Podnikání je bráno nejenom jako snaha něco dokázat, ale i jako snaha vydělat více peněz, než v klasickém zaměstnání. Firmu navíc není nutné zakládat jenom v tuzemsku, ale lze to uskutečnit i v zahraničí. Dnes už není offshore company nic výjimečného. Navíc přináší hned několik výhod. My se společně podíváme na hlavní trojici, kam patří:

  • Nízké daně
  • Anonymita vlastnictví
  • Rychlé a jednoduché vyřízení

Právě poslední výhodu s rozebereme více, jelikož pomůže přesvědčit toho, kdo ještě váhá.

Lze využít profesionální pomoci

Kdo se do zakládání firem pustí svépomocí, ten skutečně nakonec řekne, že to není zase až tak jednoduché. To ale neplatí jenom v případě těch zahraničních, ale v případě českých. Proto je vhodné vědět, že existuje možnost profesionální pomoci kterou nabízejí odborníci z ioffshore.cz. Ti nejprve vysvětlí, co je offshore společnost, doporučí ideální země a následně si vyžádají nezbytné informace. Potom už je vše na nich. Výsledkem je založení takzvaně na klíč.

Jde to i za pár dní

Není důvod, aby se na firmu jakkoliv dlouho čekalo. To je standard většinou jenom v České republice. Pokud jde o založení firmy za hranicemi, zaujme mnohem větší jednoduchost, která je spojena právě s rychlostí, kdy lze začít podnikat. Primárně záleží a konkrétní lokalitě, ale když budeme konkrétní tak můžeme říci, že standard je v tomto směru třeba jenom 2 – 5 kalendářních dní.

Ceny jsou příznivé

Že je založení takové firmy skutečnou hračkou, to jasně dokládá i fakt, že samotné ceny spojené se založením firmy rozhodně nejsou nijak vysoké. Je tomu právě naopak. Jedná se o ceny, které jsou poměrně příznivé. To jasně ukazuje, že tato cesta nemusí být vhodná jenom pro velké a výrazně vydělávající podnikatele, ale může se jednat o variantu, která je určená i podnikatelům menším, nebo těm teprve začínajícím.

Nahoru