Free songs
Domů / Doporučujeme / Jak zaujmout děti? Zvládneme to hravě.
Jak zaujmout děti? Zvládneme to hravě.

Jak zaujmout děti? Zvládneme to hravě.

Znáte to, děti zlobí, nevíte čím je zaujmout. Maminky, babičky, učitelky ve školkách ví své. A co si hrát a zároveň se cvičit v jemné motorice, vnímání barev, tvarů…

Internetový obchod ajshop.cz nabízí kreativní potřeby pro všechny školáky i předškoláky. Najdete zde sady vhodné i pro školní družiny a mateřské školky. Nabízíme kreativní projekty pro kutily pro všechny příležitosti. Buďte kreativní s naši skvělou řadu umění a řemesel. Potřebujete pera, barvy, plsti nebo něco jiného? Máme to všechno.

Namátkou vybíráme několik produktů, které se skvěle hodí pro tvůrčí práci s malými dětmi.

Dekorace žabka – šitíčko

Šití pro úplné začátečníky a krásný výrobek. Z této sady si vyrobíte 3 různé žabky – zelenou, žlutou a růžovou.

Pěnová razítka květiny

Pěnová razítka velikosti 7 cm, jednoduchá na uchopení, 10 různých tvarů, omyvatelná a vhodná k opakovanému použití. Ideální pro tvoření přání a koláží a pro různou výtvarnou činnost.

Plyšové drátky se zvířecím potiskem

Oblíbený doplněk pro tvoření – sada 100 měkkých ohebných 30cm dlouhých drátků o průměru 6 mm s novými barvami (5 různých barev), které potřebuje každý malý umělec, aby jeho dílo získalo netradiční design. Vhodné pro děti od 6 let.

 

Pěnové samolepky – mořský svět

Snad každého fascinuje podmořský svět a děti obzvlášť! Teď si mohou vytvořit podmořský svět přímo ve svém pokojíčku a podle své fantazie! Sada obsahuje 108 samolepek o velikosti 25mm-50mm v designu podmořských zvířat jako jsou chobotnice, různé ryby, krabi, delfíni, želvy, velryby, hvězdice, mořské řasy, mořští koníci a žraloci. Vhodné jako dekorace do dětského pokojíku nebo k výrobě koláží.

Na internetovém obchodu ajshop.cz najdete vše potřebné, tedy vše co budete potřebovat ve třídě nebo doma, z papírnictví pro motivaci a ocenění. V nabídce je nyní více než 300 kreativních potřeb. Pokud již se svými dětmi pošilháváte po školních lavicích, máme pro Vás připravenou i bohatou nabídku učebnic angličtiny pro přípravy malých předškoláčků.

Nahoru