Důležitost znalosti anglického jazyka: buďte napřed před ostatními


V dnešní době se čím dál tím více lidí věnuje času studiu druhého jazyka. Není se čemu divit a je to zejména angličtina, která stále boduje. Mnoho zemí totiž začleňuje angličtinu do svých školních osnov a děti se tak začínají učit anglicky i v mladším školním věku.

Důvody, proč se učit druhý jazyk?

Ať již hledáte novou práci nebo plánujete cestovat po světě – studium dalšího jazyka, vám pomůže v osobním i profesionálním životě. Můžete tak zvýšit své kariérní dovednosti a začít se setkávat s lidmi, kteří hovoří jinak, než česky. Neuvěřitelně vás to obohatí. Ne nadarmo se říká, že „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.“

Pochopení podstaty, proč zrovna angličtina

Je rozhodující pochopit, jak významná je angličtina po celém světě. Mnoho mezinárodních podniků vede schůzky v angličtině, dokonce i univerzity vyučují kurzy angličtiny. Po celém světě používají turisté a cestovatelé angličtinu jako společný jazyk. Angličtina je globální jazyk a jazykové kurzy online vám mohou pomoci získat práci.

Angličtina je jazykem vědy, počítačů, diplomacie i cestovního ruchu

Je úředním jazykem 53 zemí, což jistě o něčem vypovídá (umožňuje komunikaci napříč všemi kulturami). Je také jazykem internetu a považována za jeden z nejrozšířenějších jazyků pro podnikání. Zkrátka a jasně se s ní dá studovat po celém světě a máte jistotu, že se domluvíte.

Absolvujte prestižní kurzy online nebo v učebně přímo na míru

Individuální posouzení vašich dosavadních znalostí a další studium vám lektoři nastaví tak, jak je to potřeba. Díky novému pohledu na svět, získání zkušeností a perspektivy v oblasti práce, máte rozšířené obzory a daleko větší uplatnění.

Formu výuky si zvolte sami, tak jak bude vyhovovat vám. Můžete s námi spolupracovat v učebně nebo online z domova či kanceláře. Kurzy praha online vedou rodilí mluvčí a specializovaní lektoři, tudíž vám představí tu nejkvalitnější podobu, se kterou se ve světě jistě neztratíte.