Věříte komerčním médiím nebo malým nezávislým portálům?


Existuje neviditelný boj mezi hlavními mediálními servery a menšími nezávislými servery. Hlavní média mají největší sledovanost, považují se za nejdůležitější zdroj informací, které se k nám dostávají, ale jsou takové informace skutečně kvalitní a pravdivé? Každý den se odehraje mnoho událostí, které tyto obří média přehlížejí, často neinformují o korupčních kauzách, kontroverzních změnách a mnoha důležitých zákonech, které řadu lidí poškodí. Zatímco někteří tento fakt nevnímají, jiní považují hlavní média za prostředky k manipulaci s veřejným míněním.

Kdo jsou vlastníci velkých médií? Jsou to společnosti a podnikatelé, které mají často politické vazby a zájmy. Může být pak zpravodajství skutečně objektivní, když ho vlastní lidé, kteří mohou mít prospěch z toho, že ovládají jeho obsah? Menší svobodné servery sice nemají takové kapacity a možnosti, ale informují o věcech, které velké servery nepíší, tedy o důležitých zákonech, politických kauzách, veřejných zakázkách a dalších důležitých tématech. Není třeba si vybírat, vyplatí se sledovat jak hlavní, tak i menší svobodné servery, abyste si mohli udělat skutečný obrázek o tom, co se doopravdy děje.

Jak sledovat více webů najednou?

Sledování většího množství zdrojů se může zdát časově náročné, ale pomůže vám s tím portál https://www.cerstvezpravy.cz/, jehož účelem je monitorování všech kvalitních českých webů, které zahrnují velké i svobodné zpravodajské servery a online magazíny. Najdete zde na jednom místě všechny články, který v daný den na všech webech vyšly. Články jsou zobrazeny stručně podobě titulků a přehledně rozděleny podle zdrojů i tématických kategorií. Postarejte se, aby vám žádné důležité informace neunikly, s portálem Cerstvezpravy.cz je to snadné.