Free songs
Domů / Doporučujeme / Kvalitní marketingové prostředky
Kvalitní marketingové prostředky

Kvalitní marketingové prostředky

Při obchodních stycích se dnes žádný podnikatel ani firma neobejde bez kvalitního marketingu. Důležité je udělat dobrý dojem jak na obchodní partnery, tak i na spotřebitelskou veřejnost. U Abc tiskárny si můžete objednat výrobu nejrůznějších reklamních produktů, od samolepek, pozvánek, plakátů, brožur, katalogů, kalendářů, vizitek až po prezentační složky.

Výroba firemních desek

Jedním z důležitých a účinných marketingových předmětů jsou firemní desky. Abc tiskárna nabízí online tisk firemních desek s chlopněmi či bez nich. Složka s klopami může sloužit k ukládání nejrůznějších dokumentů potřebných buď k jednání s obchodními partnery nebo k prezentaci firmy na výstavách, veletrzích nebo jiných propagačních akcích. Desky jsou vyráběny na prvotřídních technologiích a z nejlepších materiálů od světových dodavatelů. V nabídce tiskárny je laminování matnou či lesklou fólií a také speciální zušlechťování pomocí parciálního UV lakování.

Samolepky

Tento oblíbený reklamní prvek slouží i k označování zboží, jako etikety na lahvové nápoje, sklenice nebo konzervy. Samolepky tiskne Abc tiskárny na kvalitní bílé nebo průsvitné fólie nebo samolepící papír. Na výběr jsou různé velikosti i vzhledy a díky přesnému ořezu si můžete vymyslet jakýkoliv tvar. Tisk samolepek je prováděn na velkoplošné tiskárně Mimaki plnobarevně hard-solventními inkousty na bázi ředidla, což je zárukou stálosti barev. Druhou variantou je digitální tisk samolepek na tiskárně Xerox.

Levné vizitky

Abc tiskárna nabízí jak velice luxusní, tak i levné vizitky za bezkonkurenční ceny. Přitom je zachována skvělá kvalita, takže s vizitkami od Abc tiskárny uděláte příjemný dojem jak na obchodní partnery, tak na potencionální zákazníky. Předpokladem úspěšnosti je skvělý design a vysoce kvalitní papír. V nabídce je několik typů, velikostí a povrchů papíru, takže nebudete mít problém s odlišením se od konkurence.

Nahoru