Kvalitní marketingové prostředky


Při obchodních stycích se dnes žádný podnikatel ani firma neobejde bez kvalitního marketingu. Důležité je udělat dobrý dojem jak na obchodní partnery, tak i na spotřebitelskou veřejnost. U Abc tiskárny si můžete objednat výrobu nejrůznějších reklamních produktů, od samolepek, pozvánek, plakátů, brožur, katalogů, kalendářů, vizitek až po prezentační složky.

Výroba firemních desek

Jedním z důležitých a účinných marketingových předmětů jsou firemní desky. Abc tiskárna nabízí online tisk firemních desek s chlopněmi či bez nich. Složka s klopami může sloužit k ukládání nejrůznějších dokumentů potřebných buď k jednání s obchodními partnery nebo k prezentaci firmy na výstavách, veletrzích nebo jiných propagačních akcích. Desky jsou vyráběny na prvotřídních technologiích a z nejlepších materiálů od světových dodavatelů. V nabídce tiskárny je laminování matnou či lesklou fólií a také speciální zušlechťování pomocí parciálního UV lakování.

Samolepky

Tento oblíbený reklamní prvek slouží i k označování zboží, jako etikety na lahvové nápoje, sklenice nebo konzervy. Samolepky tiskne Abc tiskárny na kvalitní bílé nebo průsvitné fólie nebo samolepící papír. Na výběr jsou různé velikosti i vzhledy a díky přesnému ořezu si můžete vymyslet jakýkoliv tvar. Tisk samolepek je prováděn na velkoplošné tiskárně Mimaki plnobarevně hard-solventními inkousty na bázi ředidla, což je zárukou stálosti barev. Druhou variantou je digitální tisk samolepek na tiskárně Xerox.

Levné vizitky

Abc tiskárna nabízí jak velice luxusní, tak i levné vizitky za bezkonkurenční ceny. Přitom je zachována skvělá kvalita, takže s vizitkami od Abc tiskárny uděláte příjemný dojem jak na obchodní partnery, tak na potencionální zákazníky. Předpokladem úspěšnosti je skvělý design a vysoce kvalitní papír. V nabídce je několik typů, velikostí a povrchů papíru, takže nebudete mít problém s odlišením se od konkurence.